Wyniki wyszukiwania: 11

Działka rolno-budowlana Zawada Uszewska

małopolskie, brzeski, Gnojnik, Zawada Uszewska
małopolskie, brzeski, Gnojnik, Zawada Uszewska, Działka rolno-budowlana Zawada Uszewska Na wyłączność

Działka rolno-budowlana 1 ha – Zawada Uszewska Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 1 ha (10 000 m²) położona w miejscowości Zawada Uszewska, gmina Gnojnik, powiat brzeski, województwo małopolskie. Nieruchomość składa się z kilku działek ewidencyjnych tworzących jedną całość.Sprzedaż...

  • Powierzchnia: 1 000 m2
  • Typ Działki: rolno-budowlana
  • Cena za m2: 300 PLN
Cena 300 000 PLN Szczegóły

Działka na sprzedaż

małopolskie, tarnowski, Rzepiennik Strzyżewski, Kołkówka
małopolskie, tarnowski, Rzepiennik Strzyżewski, Kołkówka, Działka na sprzedaż Na wyłączność

REZERWACJA!!! Na sprzedaż działka budowlana 19a plus 126a gruntów rolnych, w tym 0,5a lasu w całości 1.45 ha. Działka położona w atrakcyjnej okolicy, w miejscowości Kołkówka, gmina Rzepiennik Strzyżewski, piękne widoki, idealna na rekreację lub Twój wymarzony dom. Media w sąsiedztwie, dojazd drogą asfaltową. W...

  • Powierzchnia: 14 500 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 10,28 PLN
Cena 149 000 PLN Szczegóły

Działka Jasień

małopolskie, brzeski, Brzesko, Jasień
małopolskie, brzeski, Brzesko, Jasień, Działka Jasień Na wyłączność

Na sprzedaż: działka w Jasieniu, powiat brzeski, województwo małopolskie Oferuję wyjątkowy teren o powierzchni 778 arów, położony w spokojnej i malowniczej części Jasienia (gmina Brzesko). Dojazd do działki drogą utwardzoną zapewnia wygodny dostęp. Media • Przez działkę przebiegają wszystkie ważne media: woda,...

  • Powierzchnia: 778 m2
  • Typ Działki: -
  • Cena za m2: 136,25 PLN
Cena 106 000 PLN Szczegóły

Na sprzedaż działki budowlane – Buczków, gm. Rzezawa, woj. małopolskie

małopolskie, bocheński, Rzezawa, Buczków
małopolskie, bocheński, Rzezawa, Buczków, Na sprzedaż działki budowlane – Buczków, gm. Rzezawa, woj. małopolskie Na wyłączność

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Buczków, w gminie Rzezawa, powiat bocheński, woj. małopolskie. Powierzchnie działek: 1. 13,90 a (0,1390 ha) 2. 13,80 a (0,1380 ha) 3. 13,91 a (0,1391 ha) 4. 10,60 a (0,1060 ha) sprzedana 5. 10,57 a (0,1057 ha) 6. 15,70 a (0,1570 ha)

  • Powierzchnia: 1 057 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 75 PLN
Cena 79 275 PLN Szczegóły

Sprzedaż działka Jurków

małopolskie, brzeski, Czchów, Jurków
małopolskie, brzeski, Czchów, Jurków, Sprzedaż działka Jurków Na wyłączność

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 arów, położona w Jurkowie (gmina Czchów, powiat Brzeski). Ma kształt prostokąta i znajduje się w pobliżu kąpieliska Chorwacja, co czyni ją doskonałą inwestycją pod budowę domków rekreacyjnych jak i domu jednorodzinnego Wydana, aktualna Wz Działka ma wymiary ok 22x138m Atuty...

  • Powierzchnia: 3 000 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 68,33 PLN
Cena 205 000 PLN Szczegóły

Działka na sprzedaż Grabno

małopolskie, tarnowski, Wojnicz, Grabno
małopolskie, tarnowski, Wojnicz, Grabno, Działka na sprzedaż Grabno Na wyłączność

Sprzedam działkę rolną - 24 ary - Grabno, gm. Wojnicz Na sprzedaż działka rolna (klasa IV) o powierzchni 24 arów, położona w malowniczej miejscowości Grabno (gmina Wojnicz, woj. małopolskie). Atuty nieruchomości: Dogodna lokalizacja - działka znajduje się bezpośrednio przy drodze, co zapewnia łatwy dojazd. Media - przez...

  • Powierzchnia: 2 400 m2
  • Typ Działki: rolno-budowlana
  • Cena za m2: 39,58 PLN
Cena 95 000 PLN Szczegóły

4 działki 11 ar BIELCZA

małopolskie, brzeski, Borzęcin, Bielcza
małopolskie, brzeski, Borzęcin, Bielcza, 4 działki 11 ar BIELCZA Na wyłączność

Jeśli marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i pragniesz zamieszkać w spokojnym domku w otoczeniu natury, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Bielcza , gmina Borzęcin powiat Brzeski Na sprzedaż są cztery urokliwe działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy (WZ), każda o powierzchni 11 arów. To doskonałe miejsce na...

  • Powierzchnia: 1 100 m2
  • Typ Działki: budowlana
  • Cena za m2: 68,18 PLN
Cena 75 000 PLN Szczegóły

Duża dzialka budowlana w Porębie Spytkowskiej

małopolskie, brzeski, Brzesko, Poręba Spytkowska
małopolskie, brzeski, Brzesko, Poręba Spytkowska, Duża dzialka budowlana w Porębie Spytkowskiej Na wyłączność

Działka na sprzedaż - 88 arów (8800 m²) Poręba Spytkowska, gm. Brzesko, woj. małopolskie Opis nieruchomości Działka położona w spokojnej i malowniczej okolicy, oferująca ciszę, prywatność oraz bliskość natury. Jednocześnie lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do Brzeska i pełnej infrastruktury miejskiej. To...

  • Powierzchnia: 4 400 m2
  • Typ Działki: -
  • Cena za m2: 56,82 PLN
Cena 250 000 PLN Szczegóły

Dziaka budowlana Borzęcin

małopolskie, brzeski, Borzęcin
małopolskie, brzeski, Borzęcin, Dziaka budowlana Borzęcin Na wyłączność

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona w miejscowości Borzęcin, województwo małopolskie, powiat brzeski. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie inwestycji budowlanej. Media (woda, prąd, gaz) znajdują się na sąsiadującej działce, w odległości około 100 metrów.

  • Powierzchnia: 2 000 m2
  • Typ Działki: -
  • Cena za m2: 47 PLN
Cena 94 000 PLN 95 000 PLN Szczegóły

Działka, Czerwona Droga obok Brzeska

małopolskie, brzeski, Brzesko, Okocim
małopolskie, brzeski, Brzesko, Okocim, Działka, Czerwona Droga obok Brzeska Na wyłączność

Działka w miejscowości OKOCIM / BRZESKO Działka znajduje się w spokojnej okolicy Okocimia, przy ulicy Czerwona Droga, zapewniając swoim mieszkańcom ciszę i spokój. Dzięki malowniczej okolicy i bliskości miasta Brzesko, mieszkańcy mają możliwość cieszenia się przyrodą i relaksującymi spacerami w otaczającym...

  • Powierzchnia: 2 000 m2
  • Typ Działki: -
  • Cena za m2: 72,50 PLN
Cena 145 000 PLN 160 000 PLN Szczegóły

DZIAŁKA, DĘBNO OBOK BRZESKA

małopolskie, brzeski, Dębno
małopolskie, brzeski, Dębno, DZIAŁKA, DĘBNO OBOK BRZESKA Na wyłączność

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 21 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Dębno, w województwie małopolskim. Działka składa się z 7 arów części budowlanej oraz 14 arów części rolnej, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Nieruchomość znajduje się w dogodnym miejscu, blisko...

  • Powierzchnia: 2 100 m2
  • Typ Działki: -
  • Cena za m2: 64,29 PLN
Cena 135 000 PLN Szczegóły

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.